Blog

Zmień nawyki z nadchodzącą wiosną

Zmień nawyki z nadchodzącą wiosną

Cześć!

Dzisiejszy wpis inspirowany jest nadchodzącą, wczesną wiosną. Nie wiem ilu z Was miało już okazję podziwiać piękno przyrody na zewnątrz :) .

Tatry to miejsce, w którym wiosna przychodzi najpóźniej a już teraz można ją dostrzec praktycznie w każdym miejscu Podhala.

Chciałbym Cię zachęcić do tego by wraz ze zmianą pory roku zmienić samego siebie. Wiosna to doskonałe miejsce, aby porzucić rutynę, w której większość z Nas tkwi. Zacznij walczyć z męczącymi nawykami oraz stale poprawiaj swój wizerunek zewnętrzny.

Ja zająłem się fotografią, przyrodą oraz treningiem swojego głosu. Chcę wraz z wiosną podnosić swoje umiejętności i wycofać się od scrolowania facebooka – choć przyznam, że facebook’a odłożyłem już jakiś czas temu na bok, ale facebookomania – to nadal używanie Internetu, który jest pochłaniaczem czasu, który przecież Ty i ja możemy wykorzystać w rozwój samego siebie, bo rozwijamy się każdego dnia, każdego tygodnia oraz każdego dnia miesiąca.

Szalona, zakopiańska krowa z wykorzystaniem długiego naświetlania. @Patryk Jakubiak

Dlatego nakłaniam cię do tego aby porzucić rutynę, zrobić coś co będzie łączyć się z twoimi zainteresowaniem oraz zrobić coś co sprawi, że będziesz się rozwijać. Mam nadzieję, że wiosna pomoże Tobie w osiąganiu celu i za kilka miesięcy podzielisz się z nami swoim sukcesem.

Posted in: Motywacja, NLP, Relacje, Zmiana osobista

Zostaw komentarz (1) ↓

1 Komentarz

  1. edzia Marzec 20, 2014

    Ja już zaczęłam :)

    Odpisz

Pozostaw komentarz

*