Blog

Wiara we własne możliwości.

Wiara we własne możliwości.

Od kilku tygodni przyglądam się podejściu różnych osób do własnego życia. Skupiłem się głównie na grupie, która buduje swoją karierę zawodową, szuka pracy bądź zaraz będzie studiować. Grupa, którą obserwowałem liczebnie była (i jest) spora, lecz miała ona jedną wspólną cechę – zbyt niską świadomość oraz przede wszystkim wiarę we własne możliwości.

Wielu z Was zapewne zadało sobie pytanie:

Dlaczego jedni odnoszą sukcesy a inni nie?

Dla mnie zasadniczą różnicą jest to, że są ludzie którzy odnoszą sukcesy a są też tacy, którzy o nich TYLKO MARZĄ – a marzenia to tylko podstawa do budowania wewnętrznej energii oraz wiary we własne ja. Kluczowe jest tu podejście i wiara. Standardowy Kowalski podczas szukania pracy myśli:

„Nie ma dla mnie pracy”, „Kryzys”, „Bezrobocie” oraz tysiąć innych pseudo-mitów, które towarzyszą rynkowi pracy

- to tylko mity, które tworzone są przez system ludzi, którzy nie wierzą, że znajdą lepszą pracę, nie wierzą w sukces oraz nie próbują do niego dojść. Do tego dochodzi niska świadomość społeczeństwa. Wielu pracodawców (szczególnie tych na pracuj.pl) swoje procesy rekrutacyjne rozpoczyna już wcześniej. Na same składanie ofert jest – 14 dni. Do tego proces rekrutacyjny często trwa około miesiąc. W tym czasie ludzie wadliwego systemu odpuszczają bo wysłali 3 oferty i nie uzyskali tego czego by chcieli – telefonu w sprawie pracy za 3 dni. Bywa tak, że pracodawcy są opieszali w wyborze kandydatów, inni podczas procesu próbnego się nie sprawdzili i wracają do potencjalnych pracowników jeszcze raz po kilku miesiącach.

Tylko wiara we własne możliwości pomoże budować Tobie karierę, taką jaką chcesz by ona była. To nie jest trudne, wizualizuj, realizuj i przełamuj bariery. Próbuj się energetyzować, bo jak jesteś silny we swoim wnętrzu ciała – jesteś także silny na zewnątrz – w ten sposób budujesz swoje ja i swoją pewność siebie.

Recepta na sukces

Krótka recepta dla Ciebie:

- Uwierz we własne możliwości - zdobędziesz połowe sukcesu

następnie:
Dołącz odwagę, zbuduj wewnętrzną energię wizualizuj, że jesteś wulkanem mającym ogromny potencjał energii, którego nic nie zgasi
przełamuj barierydąż do celu i n i e  z a p o m i n a j o nim
nie poddawaj się, tylko najlepsi osiągają ten sukces w który sami wierzą ;)
bądź kreatywny, nie bądź szarym Kowalskim, szukaj nietypowych rozwiązań

DASZ RADĘ!

Zdobądź sukces! Pozyskaj energię! Uwierz w siebie!

Zdobądź sukces! Pozyskaj energię! Uwierz w siebie!

Posted in: Motywacja, NLP, Relacje, Wpływanie, Zmiana osobista

Zostaw komentarz (2) ↓

2 Komentarze

 1. Reni Maj 15, 2014

  Nie myślałem, że można tak zwiększyć energie. dzieki

  Odpisz
  • facebook.com/marekstepien.foto Maj 19, 2014

   To działa- na pewno!

   Odpisz

Pozostaw komentarz

*