Oferta na miarę

Oferta na miarę

Drogi partnerze!

Jesteśmy firmą, która pragnie podzielić się absolutną niezwykłością naszej pasji. Nie masowo, nie grupowo, ale indywidualnie, dlatego będziesz traktowany z szacunkiem, podziwem i wyrozumiałością.
Krąg Ludzi Kreatywnych jest sprawdzonym partnerem biznesowym w zakresie rozwoju osobistego i biznesowego. Wiemy, że każdy jest wyjątkowy, posiada specyficzne potrzeby, dlatego elastycznie dostosowujemy się do klienta.

Cytując wybitnego i niecodziennego człowieka:

Aby osiągnąć sukces, musisz mądrze pracować, nigdy nie rezygnować – lecz przede wszystkim powinieneś pielęgnować swą wspaniałą obsesję.

// Walt Disney

Czym możemy Cię zainteresować?

  • Organizujemy szkolenia z zakresu: rozwoju osobistego, perswazji, motywowania i leadingu, kształtowania wizerunku, wdrażania przydatnych nawyków i pozytywnie odbieranych zachowań i nauki technik wywierania wpływu. Zajmujemy się także szkoleniami biznesowymi i szkoleniami zleconymi przez naszych klientów
  • Prowadzimy szkolenia za granicą. Główne miasta w których szkolimy to Barcelona i Rzym – ale bywają również inne miasta europejskie (organizujemy przelot, nocleg, dojazd oraz dysponujemy wiedzą na temat życia w przebywanym mieście)
  • Zajmujemy się życiem biznesowym Twojej firmy – jeżeli zgłosisz nam, że brakuje Ci czegoś – uzupełnimy braki
  • Przeprowadzamy indywidualny oraz grupowy coaching na wybrany przez Ciebie temat.
  • Wspomagamy marketing naszych partnerów biznesowych (od wizytówek po pełne kampanie reklamowe)

Zanim zaczniesz się zastanawiać jak możesz pomóc sobie i ludziom w swoim otoczeniu, pomyśl co jeszcze możesz zrobić!

 

Pasjonujemy się trudnymi wyzwaniami! Niezależnie od stopnia skomplikowania wykonujemy naszą pracę należycie i starannie! Dzięki indywidualnym ofertom jesteśmy w stanie nawiązać lepsze relacje biznesowe co sprawia, że wspólnie z tobą odczuwamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy!