Zespół

Konrad Gładyszek

pomysłodawca, trener

Osoba o świeżym podejściu do każdego tematu. Długi okres czasu spędził w miejscach, w których zastanawiał się co go naprawdę pasjonuje i co chce w życiu robić. Zaraz po ukończeniu średniej szkoły rozpoczął sezon kelnerski w którym odkrył co sprawia mu wiele radości – kontakt z ludźmi.

Z biegiem czasu poznał kilka osób, które nakierowały go na odpowiednie tory prowadzące na drugi koniec Polski. Do Gdańska. Tam pod przewodnictwem m.in. Mateusza Grzesiaka, Magdaleny Fedor i Tomasza Kwiecińskiego utrwalił się we własnym przekonaniu, że rozwój osobisty, branding i coaching jest czymś dla niego naprawdę wyjątkowym. Niespełna miesiąc później znalazł się na pierwszym szkoleniu NLP ucząc się podstaw kreowania ścieżki zarówno życiowej jak i zawodowej. Poznawał nowych ludzi, inspirował się każdą wartościową cechą każdego z osobna.

Prowadzony przez prekursora Hipnoterapii w Polsce – Andrzeja Batko, osoby pracującej na wyższych poziomach świadomości – Agnieszki Ornatowskiej i kluczowego hipnoterapeuty – Lecha Dębskiego, gotowy do działania rozwija po dziś dzień umiejętności programowania własnej przyszłości. Zdeterminowany do podjęcia wielu zaskakujących decyzji z niecierpliwością czeka na dzień w którym i z Tobą się spotka.

Do zobaczenia!

Konrad Gładyszek

 

Patryk Jakubiak

doradca biznesowy, trener

Patryk Jakubiak, ekspert w dziedzinach biznesowych, marketingowych i psychologicznych. Dzięki systematycznie zdobytej i praktycznej wiedzy  oraz bogatemu doświadczeniu będzie Cię wspomagał i Twoją firmę w zdobyciu potencjalnych klientów, zwiększeniu świadomości marki, powiększeniu rozpoznawalności oraz poprawie jej atrakcyjności na rynku lokalnym, regionalnym, krajowym i zagranicznym. Dzięki innowacyjnym narzędziom i  absolutnie świeżym pomysłom Patryk sprawi, iż osiągniesz swój sukces szybciej niż myślisz!

Z Patrykiem będziesz miał także okazję spotkać się na cyklu szkoleń z zakresu rozwoju osobistego na którym wspólnie z Tobą przełamiemy lęki i będziemy dążyć do tego by osiągnąć wyznaczone przez Ciebie cele. Prywatnie interesuje się snowboardem, marketingiem internetowym, infrastrukturą IT oraz lubi organizować szkolenia zagraniczne – które prowadził jako pracownik jednej z Warszawskich firm IT. Dla Patryka nie ma barier, których nie da się osiągnąć, nie ma rzeczy, których nie da się zrobić, dlatego każda minuta, którą z nim spędzisz będzie cennym wkładem w Twoje coraz szczęśliwsze życie.

1078158_694564440569831_453983324_n