Firma

Krąg Ludzi Kreatywnych

 

Historia

KLK to instytucja założona w pierwszym kwartale 2013 roku przez dwóch współpracowników, chcących przekazać  młodzieży i dorosłym, kobietom i mężczyznom, pracownikom i właścicielom firm jedną z najważniejszych cech w XXI wieku, by osiągnąć sukces. Jest to świadomość decyzji jakie podejmujesz w życiu oraz postawienie sobie celów, które osiągniesz, jeśli tylko chcesz.

Zacznij żyć świadomie!

Takie też o to słowa, kierowały nas do postawienia pierwszych kroków w innym świetle niż dotychczas. Świetle relacji biznesowych, współpracy z rówieśniczymi firmami i stworzeniu kontaktów, które zaowocowały pierwszymi kontraktami. Ale zanim to wszystko się stało chcę się podzielić z Tobą pierwszymi projektami, przez jakie przeszliśmy, żeby osiągnąć zamierzony cel. Ma to na celu pokazać, że zanim osiągniesz coś, co sprawi Ci całkowitą satysfakcję, potrzeba wkładu energii i funduszy. Poniżej zamieszczam loga, które zostały stworzone jedno po drugim. Odzwierciedlały naszą markę:

Projekty

logocopy

Społeczność
logo

Społeczność Ludzi Kreatywnych

ludzikislk

logogeneralnelogotick+klkcopy

 

 Aby w rezultacie otrzymać:

KLK

 

To tylko jeden z elementów, przez jakie mieliśmy przyjemność się zmierzyć. Przy okazji zamieszczam obraz pierwszej edycji strony. Komentarz pozostawię Tobie.

Z biegiem czasu kształcąc techniki i specjalizując się w swojej dziedzinie dotrzymujemy kroku dzisiejszym standardom firm tej samej branży, dając od siebie coś więcej, reagując szybciej i zdobywając coraz więcej zwolenników rozwoju osobistego i własnego biznesu! Świeże podejście do tematu wyróżnia nas spośród konkurencji i klasyfikuje z dnia na dzień na wyższym stopniu w rankingu!

Cel

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, gdzie dążysz robiąc to, co robisz? Ludzie mają tendencję do podejmowania działań, jednocześnie nie wiedząc dokąd zmierzają. Mają motywację do działania (Motyw = Cel), mimo że zatracają się na samym początku, ślepo biegnąc przed siebie.

Dlaczego Krąg Ludzi Kreatywnych?

Żyjemy w świecie otoczeni osobami z naszego społeczeństwa, są to mniejsze lub większe grupy uczniów, studentów, współpracowników. Mimowolnie przynależymy do kręgów, które nas określają. Jesteśmy ludźmi i warto o tym pamiętać. Czasami zatracamy się we własnych myślach, zapominając, co zostało zapisane na kartach historii i co my możemy do nich wpisać. Kreatywność jest jedną z bazowych cech ludzi, którzy osiągnęli wiele. Zwolennicy kreatywności cenią sobie ponad wszystko myślenie lateralne, innowacyjność i tworzenie czegoś z niczego. Elementy te wyróżniają się niczym barwne kolory na czarno-białym tle! Gdzie białym są ludzie, a czarnym ich myśli przepełnione stereotypami, generalizacjami i uprzedzeniami.

Naszym celem jest stworzenie warunków do otwarcia się na nowe możliwości, do całkowitej, fundamentalnej zmiany, która da niewymierne korzyści. Przekazujemy absolutnie nowe podejście, które uświadamia nie do biernego działania – przytakiwania, narzekania, stania z boku. A do działania! Funkcjonowania! Najlepszymi przykładami są osoby, które zrozumiały pewne fakty i już wiedzą, że praca jest w zasięgu ich ręki! Długoterminowe szczęście jest możliwe, a równowaga emocjonalna istnieje! Wystarczy po to sięgnąć. Sam dobrze wiesz, że jeśli będziesz siedział i czekał na to, aż ktoś odmieni Twoje życie, to masz rację, będziesz czekał… i siedział! Stwórz sobie warunki na to, abyś Ty czuł, że jesteś szczęśliwy! W pogoni za prawdziwą miłością i fortuną, stań na moment i zastanów się, czego tak naprawdę chcesz! Nie inni, tylko Ty! od Twojego życia! Tylko Ty! Sąsiedzi Twojego życia za Ciebie nie przeżyją, a tym bardziej nie umrą! To jest właśnie ten cel! Wiara w innych i pokazanie, że świat jest inny niż do tej pory Ci się wydawało! Otwórz się!