Obsługa firm

Obsługa firm

Masz problemy z obsługą firmy? Brakuje ci odpowiednich kompetencji a może chciałbyś zlecić obsługę biura zewnętrznej firmie? Zrobisz to u nas! Jedną z naszych flagowych usług  jest obsługa klientów biznesowych w regionie Podhala oraz Warszawy. Pomożemy usprawnić firmę w zakresie:

 • Zamówień – od artykułów biurowych po szereg materiałów IT, multimediów i innych zamówień
  Krąg Ludzi Kreatywnych przeprowadzi za Ciebie całą procedurę zakupów niezbędnych do działania biznesu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a w ciągu najbliższych dni lub godzin dostarczymy Ci zamówione materiały! Nie musisz posiadać fachowej wiedzy, przestań martwić się o szybki termin dostawy. Poza szybką dostawą – dysponujemy szeroką gamą kontaktów co pozwoli na uzyskanie niskich cen. W zależności od współpracy – możesz się z nami rozliczyć jednorazowo – lub płacąc comiesięcznie za obsługę zamówień Twojej firmy.

  Jeżeli nie masz pojęcia jak zarządzać stroną, nie wiesz jak ją stworzyć lub nie wiesz co robić dalej – zainteresuj się naszą ofertą!

 • Zakupów artykułów reklamowych – od projektu po gotowe wizytówki, bannery, roll-up’y
  Jeżeli Twoja firma poszukuje materiałów reklamowych wysokiej jakości – dobrze trafiłeś! Współpracujemy z kilkoma pracowniami poligraficznymi dzięki czemu w ciągu kilku chwil załatwimy materiały reklamowe o najwyższej jakości. Powinieneś wiedzieć, że jakość przekazu reklamowego wpływa w znacznym stopniu na jego odbiór – dlatego skończ oszczędzać i skorzystaj z naszego doświadczenia. Jeżeli nie zależy Ci na szybkim czasie realizacji (do 2 dni) – Przedstawimy Ci próbki danego materiału co pozwoli utwierdzić Cię w przekonaniu o wielonakładowym zleceniu.
 • Obsługa witryn internetowych włącznie z uzupełnieniem treści oraz obsługą portali społecznościowych
  Jeżeli posiadasz lub chciałbyś posiadać witrynę internetową, możesz skorzystać z naszej oferty Obsługi Witryn Internetowych. Oferta dopasowana jest do Twoich wymagań, dlatego jeśli potrzebujesz działań w tym kierunku – skontaktuj się z nami!
 • Rekrutacja od A do Z
  Rekrutacja dla wielu przedsiębiorców w dzisiejszych czasach stanowi wielkie wyzwanie. Osoby aplikujące do firm przesyłają często podrasowane listy motywacyjne oraz CV. Większość z kandydatów odpada już w pierwszym etapie rozmów kwalifikacyjnych. Dlatego  przygotowaliśmy dla Państwa ofertę przeprowadzenia rekrutacji (forma do uzgodnienia). W zależności od Twoich wymagań możemy zaoferować rekrutację z udziałem Waszego pracownika lub bez jego udziału. Produktem tej usługi będzie przygotowany pracownik zgodnie z oczekiwaniami Twojej firmy. Podczas rekrutacji wykorzystane zostaną testy psychomotoryczne oraz zinterpretowana zostanie aktywność chęci rozwoju i przykładności do pracy pracownika. Dzięki wiedzy z zakresu psychologii otrzymasz szczegółowe informacje na temat obserwacji danego kandydata. W efekcie otrzymasz kreatywną, efektywną i pracowitą osobę, która przyczyni się do zwiększenia Twoich zysków, a Ty przestaniesz tracić czas na żmudny proces poszukiwania siły roboczej.
 • Szkoleń i wyjazdów integracyjnych
  Jeżeli chciałbyś zorganizować szkolenie bądź wyjazd integracyjny dla swojej firmy – zostaw to nam! Dostosujemy ofertę do wymagań dzisiejszych firm, pamiętaj również, aby podać ewentualną lokalizację gdzie możemy zintegrować zespół.
 • Organizacji konferencji
 • Jakichkolwiek innych pomocy dla usprawnienia organizacji

Pamiętaj, że oferta dostosowywana jest specjalnie pod Twoją firmę, dlatego najlepiej będzie, kiedy się z nami skontaktujesz i powiesz nam czego konkretnie potrzebujesz. Możesz być pewny, że zamówienie przyjmiemy błyskawicznie, do wyzwania podejdziemy profesjonalnie, a współpraca zakończy się sukcesem!